^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 01.11.AD2020

1. Bardzo dziękuję wszystkim,którzy uczestniczyli i prowadzili modlitwy podczas nabożeństw różańcowych. Niech Matka Boża wyprasza potrzebne łaski.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Surma,Śmidoda,Pacuscy i Marcinkowski Bóg zapłać.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę z powodu bycia w czerwonej strefie. W związku z ograniczeniami do końca czasu bycia w czerwonej strefie dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.

4. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.
5. Dzisiaj i jutro cmentarze są jeszcze zamknięte. Zachęcam do nawiedzania cmentarza od wtorku. W tym roku z racji pandemii można zyskiwać odpusty za nawiedzenie cmentarza przez cały miesiąc listopad.
6. Przed nami dni modlitwy za zmarłych czyli tzw.wymienianki. Nazwiska naszych zmarłych będziemy wyczytywać w łaczności z mszami w sobotę i niedzielę przez cały miesiąc listopad. Kartki do wypisania nazwisk można zabierać przy wejściu do kościoła. Wypełnione wrzucamy do skarbony.
7. W poniedziałek w łączności z Mszą św. Zaduszki przygotowane przez młodzież naszej parafii. Msza św.w intencji wszystkich zmarłych przez cały rok.
8. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 16:30.
9. Z racji rozwoju epidemii odwiedziny chorych są wstrzymane.

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.