^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.06.AD2021

1.Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne:pp.Wiesława Gonda,Katarzyna Gonda,Irena Lewandowska,Eleonora Skorupińska.Bóg zapłać.
2.Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom,które zaangażowały się w zorganizowanie i przeprowadzenie procesji oktawy Bożego Ciała i NSPJ. Dziewczynkom sypiącym kwiaty,noszącym feretony i sztandary,noszącym baldachim,ministrantom,panu Rafałowi za upiększenie liturgii.Wszystkim niech Pan Bóg błogosławi.Bóg zapłać.
4. Nabożeństwa do NSPJ w łączności z Mszami św.

5.Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienioe tego obowiązku.
6.Dzisiaj po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL,ASD i szkoły katolickie.
7.Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek o godz.16.45. Obecność obowiązkowa.
8.Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Katarzyna Lorenz i Mateusz Prawucki.
9.Za tydzień trzecia niedziela miesiąca.Składkę remontową polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.

 

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.