OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.07.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Edyta Rogozińska,Agnieszka Gracz,Zbigniew Waligóra.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienie tego obowiązku.

4. W przyszłą sobotę i niezdzielę z racji wspomnienia św.Krzysztofa możliwość poświęcenia pojazdów mechanicznych po Mszach św.
5. Zmarł nasz parafianin +Edward Mielcarek z Solca. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz.11.00. Wieczny odpoczynek.....