OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.08.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Andżelika Łuczka,Izabela Domagała,Ilona Gracz,Gabryela Gracz,Danuta Pawłowska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienie tego obowiązku.

4. Bardzo dziękuję za ofiary złożone przy okazji poświęcenia pojazdów.Wszystkim użytkownikom dróg życzę zawsze szczęśliwej i bezpiecznej podróży.
5. W piątek w liturgii święto Przemienienia Pańskiego
6. Dzisiaj po Mszach św.zbiórka ofiar na pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi w Europie.
7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Julia Sterna z Jażyńca i Marcin Matysik z Solca zap.2 oraz Paulina Witkiewicz i Konrad Skorupiński i Anna Buła i Hubert Ratajski zap.1.
8. W czwartek od godz.8.00 objazd chorych.
9. Okazja do spowiedzi z racji 1 piątku miesiąca w piątek od 16.30.
10. W tym roku Wiejsko-Parafialne Dożynki odbędą się 14.08.2021r. Msza na rozpoczęcie świętowania o godz 16.00 na boisku w Solcu. Spotkanie organizacyjne w środę o godz.19.30.na sali wiejskiej. W przyszłym roku dożynki w Solcu Nowym.
11. W poniedziałek będziemy gościć na sali w Solcu Salezjańską Pielgrzymkę na Jasną Górę.Przyjście grupy o godz.12.30. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą.
12. Strażacy z OSP Wroniawy zapraszają na Pierwszy Piknik Strażacki 07.08.2021r. od godz.16.00