OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.09.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp. Ilona Malicka,Lidia Wita,Mirosława Szarłata,Krystyna Kubacka.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienie tego obowiązku.
4. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na pomoc dla Afgańczyków.Zebraliśmy 450,65PLN.Dzisiaj zbieramy ofiary na KUL i ASD.

5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca.Składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
6. Dzisiaj uroczystość beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego i s.Elżbiety Róży Czackiej.Początek uroczystości o godz.12.00.Zachęcam do oglądania transmisji telewizyjnej a także do modlitwy za wstawiennictwem nowych Błogosławionych.
7. Rozpoczynamy XI Tydzień Wychowania.Będziemy modlić się za nauczycieli,wychowawców,rodziców i dzieci.Zachęcam do modlitwy o dobre wychowanie młodego pokolenia.
8. W liturgii kościoła w tym tygodniu:
-we wtorek święto Podwyższenia Krzyża,
-wsobotę święto św.Stanisława Kostki
9. W związku z niewielkim zainteresowaniem wrześniową pielgrzymką zostaje ona przełożona na wiosnę przyszłego roku.
10. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w środę 22.09.2021 r. po Mszy św.