OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.02.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Bernadeta Rzeżnik,Aneta Wyrwa,Zofia Mrówka,Patrycja Paulina Pukacka,Jarek Szmatuła,Paulina Szmatuła,Katarzyna Spławska,Barbara Każmierczak.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.

3. Katechezy przedmałżeńskie odbędą się w Wolsztynie w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego od 21-25.02.AD2022. Spotkania rozpoczynają się o godz.19.00.
4. Zmarł nasz parafianin +Bronisław Dziergwa z Solca. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.13.00. Różaniec w poniedziałek o godz.17.00 na sali w Solcu. Wieczny odpoczynek.............