OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.02.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Marianna Jędrzejczak,Genowefa Żak,Alicja Sammler.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2341,80 PLN.Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.

4. W nadchodzącym tygodniu rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową Msze św. O godz.10.00 w sali w Solcu,po Mszy Różaniec w intencji pokoju i o godz.17.30 w kościele w Solcu Nowym.Podczas każdej Mszy obrzęd sypania popiołem.Tego dnia obowiązuje post ścisły.
5. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa: Droga Krzyżowa w piątki  w łączności z mszą św.,Gorzkie Żale po Mszy o godz.11.00.
6. W tym tygodniu I Piątek miesiąca. W związku z tym: spowiedź od 17.00,a objazd chorych w czwartek od godz.08.00.
7. W okresie Wielkiego Postu składamy Daninę Diecezjalną.
8. Rozpoczynamy pracę Zespołu Synodalnego. Zespół obejmie obie parafie.Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w spotkaniach bardzo serdecznie zapraszam. Pierwsze spotkanie w czwartek po Mszy św.we Wroniawach.
9. Ks.Abp Metropolita zachęca do modlitwy o pokój a także prosi o konkretną pomoc. Zbiórka ofiar w niedzielę i Środę Popielcową po Mszach św. Można też ofiarować rzeczy materialne.