OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.03.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Hanna Lepka,Irena Żok,Halina Skrzypczak,Magdalena Łukaszewska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa: Droga Krzyżowa w piątki  w łączności z mszą św.,Gorzkie Żale po Mszy o godz.11.00.
4. W okresie Wielkiego Postu składamy Daninę Diecezjalną.Koperty na półce z gazetami

5. Spotkanie Zespołu Synodalnego w czwartek po Mszy wieczornej we Wroniawach. Zachęcam do udziału.Jeśli ktoś chciałby wspomóc dzieło synodalne swoją modlitwą proszę zabrać do domu obrazki z modlitwą,które są wyłożone na skarbonie na półce z gazetami.
6. Dzisiaj przeżywamy Dzień Modlitw,Postu i Solidarności z Misjonarzami.Po Mszach zbiórka ofiar na dzieło pomocy polskim misjonarzom Ad Gentes.
7. Od soboty 19.03. będziemy przeżywać rekolekcje wielkopostne.Rekolekcje poprowadzi o.Patryk Siarkiewicz,franciszkanin z Zieleńca. Nauki w łączności z Mszami o godz.17.30.w poniedziałek,wtorek i środę.
8. Codziennie od godziny 20.00 w kaplicy sióstr w Wolsztynie odbywa się modlitwa o pokój. Zachęcam do udziału.
9. W przyszłą niedzielę liturgię Mszy św.o godz.11.00.przygotują dzieci z klasy trzeciej.
10. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca i składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
11. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych mogą odbierać alby w poniedziałek od godz.17.00 w salce we Wroniawach.
12. W sobotę uroczystość Św.Józefa Oblubieńca NMP.