OGŁOSZENIA PARAFIALNE SOLEC NOWY 01.05.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła rodzicom dzieci klsy drugiej. Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Dzisiaj niedziela Narodowego Czytania Pisma Świętego pod hasłem”Pokój temu domowi”. Zachęcam do lektury w naszych domach.

4. We wtorek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św.o godz.08.00 i 11.00. Wieczorem zapraszam na Apel Jasnogórski przy figurze przd probostwem o godz.21.00.
5. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalną . Bóg zapłać.
6. Rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w niedziele w łączności z mszą o godz.11.00,w dni powszednie w łaczności z Mszą św.
7. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:Spowiedż w piątek od godz.16.45,objazd chorych w czwartek od godz.08.00.
8. Wracamy po pandemii:a/do nabożeństw pierwszej soboty miesiąca,pierwsze nabożeństwo w sobotę o godz.16.30,b/Adoracji Najświętszego Sakramentu w pierwsze piątki pół godziny po Mszy św.
9. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2306,50PLN.Czcigodnym Parafianom za złożone w kościele i wpłacone na konto ofiary serdecznie dziękuję.
10. W przyszłą niedzielę na Mszy św. O godz.12.30 dwanaście dzieci przystąpi do pierwszej Komunii św. Próby w czwartek o godz.16,30 i w sobotę o godz.10.00. Po próbie w sobotę spowiedż dzieci i rodziców.
11. Przed nami wizytacja kanoniczna. Dokona jej Ks.Bp Szymon Stułkowski 17.06.a więc dzień po Bożym Ciele.Tego dnia młodzież z klasy 8 przystąpi do sakramentu bierzmowania.Szczegóły w póżniejszym czasie.
12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Agata Piskorska i Miłosz Karkut.Zap.I