OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.05.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Anna Ratajska,Lidia Spławska,Ryszard Spławski,Beata Jęsiek.Marek Jęsiek,Małgorzata Matysik,Tomasz Matysik. Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.

3. Dzisiaj niedziela I Komunii Świętej. Dwanaścioro dzieci po raz pierwszy w pełni będzie uczestniczyć w Eucharystii. Otoczmy dzieci naszymi modlitwami. Od poniedziałku tzw.Biały Tydzień. Codziennie Msza św. O godz.17.30.
4. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalną . Bóg zapłać.
5. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w niedziele w łączności z mszą o godz.11.00,w dni powszednie w łaczności z Mszą św.
6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca.Czcigodnym Parafianom polecam ofiarności składkę remontową.
7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Agata Piskorska i Miłosz Karkut.Zap.II,Angelika Tyszkowska i AdamKryś.Zap.I