OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.02.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Zofia Toś,Bernadeta Rzeźnik,Aneta Wyrwa. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Ks.Arcybiskup Metropolita zachęca do modlitwy w intencji ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Po Mszach św. zbieramy dzisiaj ofiary na pomoc.

4. W przyszłą niedzielę liturgię Mszy św. O godz.11.00. przygotują dzieci z klasy III. W czasie Mszy poświęcenie świec.
5. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
6. Katechezy przedmałżeńskie w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego w Wolsztynie od 20-24 lutego 2023 r. Spotkania o godz.19.00.
7. W tym tygodniu została wycięta akacja,która zagrażała zawaleniem. Bardzo dziękuję p.Ryszardowi i jego pomocnikom za sprawne przeprowadzenie tej operacji.